הסרת איפור קבוע

דף בית / /הסרת איפור קבוע
13 דצמ, 2023
2דק קריאה

הסרת איפור קבוע

בעשור האחרון הפך האיפור הקבוע – שמבוסס על החדרת פיגמנטים בעלי צבע מסוים אל העור באמצעות מחט, בתהליך דומה לביצוע קעקוע – לנפוץ מאוד. איפור קבוע מאפשר להעלים פגמי פיגמנטציה ולטשטש צלקות, וכן נעזרות בו נשים כדי להעניק לגבות שלהן את המראה שתמיד חלמו עליו אך מסיבות שונות לא יכלו להגשימו, על-מנת לשרטט תוחם עיניים קבוע כך שנחסך מהן הצורך להתאפר כל פעם מחדש, וכדי להבליט תווי פנים ספציפיים (למשל הקונטור הטבעי שמסביב לפה בעזרת איפור קבוע תוחם שפתיים).

במקביל לביקוש ההולך וגובר לסוג איפור זה, ישנם מקרים מסוימים שבהם נדרשת הסרת איפור קבוע: כך למשל כשהאישה מבקשת לשנות את מראה הפנים שלה והאיפור הקיים כבר אינו מתאים לה יותר, כך כשהאיפור הקבוע בוצע באופן לא מקצועי מספיק ועל כן הוא לא מחמיא (במקרים כאלה ניתן לבצע גם תיקון איפור קבוע), כשהאיפור גורם לתופעות לוואי לא נעימות, כשהאישה מתקרבת לדת (שמסתייגת מאיפור ורוב הרבנים אף אוסרים על איפור קבוע) או כשהצבעים של האיפור מתחילים להשתנות כך שהוא כבר לא ממלא את ייעודו המקורי.

שיטות להסרת איפור קבוע

השיטות הנפוצות להסרת איפור קבוע

ישנן 4 דרכים עיקריות של הסרת איפור קבוע:

* באמצעות לייזר – טכנולוגיה זו משמשת אותנו למגוון רחב של פרוצדורות רפואיות והליכים אסתטיים, וכך אפשרית גם הסרת איפור קבוע בלייזר.

* נטרול – על בסיס צבעי היסוד (אדום, כחול וצהוב), כשלאחר מכן ניתן לבצע איפור קבוע רגיל.

* קמופלאז' – הסוואת האיפור הקיים באמצעות כיסויו במעין מייק אפ. חשוב כמובן להתאים את הפיגמנט המוטמע בעור לשם הסוואת האיפור לגוון של העור עצמו בצורה מדויקת ככל האפשר.

* פילינג – בדרך כלל נדרש פילינג עמוק כדי להעלים איפור קבוע.

חשיבות המקצועיות עבור הסרת איפור קבוע בעיניים

הסרת איפור קבוע בעיניים מחייבת זהירות מרבית, שכן מדובר באזור רגיש מטבעו.

בפרט כך הדבר כשבוחרים באופציית הלייזר, ובהתאם כשהמטרה היא הסרת איפור קבוע תוחם עיניים, ברוב המקרים ההמלצה היא פשוט להסוות את האיפור הקיים.

גם במקרה של הסרת איפור קבוע תוחם שפתיים נדרשת מקצועיות ומיומנות יוצאות דופן על-מנת להבטיח את התוצאות הרצויות – כשבוחרים באיש המקצוע הנכון, סיכויי ההצלחה גבוהים מאוד (כ-90%).

באופן כללי, מאחר שהסרת איפור קבוע בגבות, בעיניים או בכל מקום אחר בפנים עלולה הן לפוגע באסתטיקה והן לגרום לנזק באזור רגיש, אסור להתפשר על טיב העבודה ועל איכות מי שמבצע אותה.

תופעות לוואי בעקבות הסרת איפור קבוע בלייזר

בעקבות טיפול הסרת איפור קבוע בלייזר עלולה המטופל לסבול מצריבה (קלה יחסית) וכן מנפיחות באזור שממנו הוסר הצבע.

הטיפול עצמו בטוח, ואינו כרוך בכאב, אבל גם כך חשוב לבצע אותו תחת השגחה של רופא מוסמך. בחלק מהמקרים נדרשת סדרת טיפולים על מנת להגיע למראה המבוקש.

אם אתם אנשים אשר מטרתם היא לטפח, לעצב ולהעשיר את חלל החוץ בבית או בעסק שלכם


תיצרו קשר ונגיע לעצב לכם את החלל המושלם עבורכם!