מחירי הסרת קעקוע בישראל - כמה עולה?

דף בית / /מחירי הסרת קעקוע בישראל – כמה עולה?
18 דצמ, 2023
3דק קריאה

פורטל "סרתק: הסרת קעקועים ישראלי" הוא אתר מתקדם המתמקד בסרת קעקועים בישראל. קיימים כמה משתנים שישפיעו על המחיר של הסרת קעקוע בלייזר, כגון: גודל הקעקוע, הצורה של הקעקוע, גילו של הקעקוע, הגוון של הקעקוע והציפיה מהטיפול. סדרי הגודל אינם סופיים והמחיר הסופי ייקבע בהתאם לכל מקרה. קעקועים קטנים עלולים לגרום למחיר נמוך יותר, ואילו קעקועים גדולים ובעלי צבעים שונים עלולים לפקפק את המחיר. יש למצוא תומכים בסרת הקעקועים הרצויה ולוודא מומחיות ומקצועיות.

סוגי הקעקועים ומחירם

סוגי הקעקועים משפיעים על המחיר של הסרת קעקוע. קעקועים קטנים עשויים להיות זולים יותר מקעקועים גדולים. המחיר עבור הסרת קעקוע במסגרת ניתוח פלסטי נע בין 7,000-12,000 ש"ח. קעקוע בגודל 5/5 עלול לעלות בין 400-500 ש"ח לטיפול, וקעקוע בגודל 20/20 עלול לעלות בין 1,100-1,300 ש"ח לטיפול. ישנן סדרי גודל כלליים, אך המחיר הסופי ייקבע בהתאם לכל מקרה לגופו.

גודל הקעקוע מחיר
5/5 400-500 ש"ח לטיפול
20/20 1,100-1,300 ש"ח לטיפול

הסרת קעקוע בלייזר ובניתוח פלסטי

קיימות שתי שיטות פופולריות להסרת קעקועים – הסרת קעקועים בלייזר והסרת קעקועים בניתוח פלסטי. טכנולוגיית הסרת קעקועים בלייזר משתמשת בבלוייזר ובפולסים כדי להשמיד את הפיגמנטים הצבעוניים בקעקוע. יתרונות ההסרה בלייזר הם אי שבירת העור הסובב את הקעקוע, אי פגיעה בסביבה המקיפה וחזרה מהירה. עם זאת, קיימים חסרונות כמו כאב, התפשטות כתמים, ועלות גבוהה.

ההסרה בניתוח פלסטי מכילה כריתה כירורגית של הקעקוע ומחייבת טיפולים מורכבים ומחיר גבוה.

יתרונות הסרת קעקועים בלייזר חסרונות הסרת קעקועים בלייזר
אי שבירת העור הסובב את הקעקוע כאב
אי פגיעה בסביבה המקיפה התפשטות כתמים
חזרה מהירה עלות גבוהה

סיכון וניתוח – הסרת קעקוע בניתוח פלסטי

הסרת קעקוע בניתוח פלסטי מגיעה עם סיכונים שונים שיש להתעסק בהם או לעמוד להם בפנים. בעת הסרת קעקוע בניתוח פלסטי, יתכן ויבחנו צלקות, כוויות, סימנים ולקטע שמאחרי הניתוח. יתרונות ההסרת קעקוע בניתוח פלסטי כוללים את שימור התרכובת לאחר הסרת הקעקוע ושמירה על בריאות החולף החל מהמקרן ואל הסביבה המקיפה.

עם זאת, עלות הניתוח עשויה להיות גבוהה יחסית ולכלול טיפולים נוספים הקשורים להסרת הקעקוע, ועשויה לפקפק בתוצאה הסופית. כזו, קיימת הסבירות לחלוקה, קיימת הסבירות להתפשטות הסרטן וקיימת הסבירות להתפתחות תופעות לוואי כמו כאבים או תחושות נפשיות. לכן, מומלץ לחקור היטב את החומרה ולהתייעץ עם מומחים מוסמכים לפני החלטה לבצע הסרת קעקוע בניתוח פלסטי.

הסרת קעקועים בניתוח פלסטי – סימנים אחרי הסרת קעקוע

הסרת קעקוע בניתוח פלסטי עשויה להשאיר את החולף עם סימנים שונים שחשוב להבין מראש. צלקות וכוויות עשויות להופיע, ולכן כדאי לקחת בחשבון את העובדה שהחולף עשוי להיראות שונה לאחר הניתוח. בנוסף, עלולים להיות לקטעים גרומי סימנים כלשהם על החולף שצריך לקחת בחשבון בתהליך ההחלמה.

הסיכון ההבעה
צלקות וכוויות עשויות להופיע באזור הסרת הקעקוע
סימנים אפשרות להשאר בלקטע שאחרי הניתוח

עלות ההסרה בניתוח מגוונת ויכולה לכלול טיפולים רפואיים נוספים ונוספים. עם זאת, עשויות להתחזק ולהתכונן התחלואת קרינה ופגיעה בגרמים המקיפים בהם מתבצעת הסרת הקעקוע. המומלץ הרב ביותר הינו להתייעץ עם המומחים המוסמכים לפני קבלת החלטות ולחקור היטב את המקרה.

סיכון הסרת קעקוע בניתוח פלסטי

סיכון הסרת קעקוע בניתוח פלסטי

הסרת קעקוע בניתוח פלסטי מלווה בסיכונים שונים שיש להיות מודעים להם מראש. בנפילת סיכון ההסרה כלולים גורמים פיזיים כגון צלקות וכוויות. מעבר לכך, קיימת הסבירות של התפשטות סרטן בפגמנט המקיף את הקעקוע והתפתחות תופעות לוואי פיזיות ונפשיות כעבודות לקטע, להתקבל, לחומרה ולאורך הטיפול.

מסקנה

הסרת קעקועים היא תהליך מורכב ובעל סיכונים. עלינו לפנות אל מומחים מוסמכים שנמצאים תחת פיקוח משרד הבריאות. מכשירים ישנים וחדשים המשתמשים בטכנולוגיות שונות, כמו לייזר PicoWay ו-Fotona QX Max, מומלצים לשימוש בהסרת קעקועים. ההסרה המושכת והטיפולים המפורטים כמו טיפול באזור הקעקוע אחרי הניתוח יכולים לגרום לסיכונים פיזיים ולגירויים נפשיים. בחירת מומחה והתרגשות, הקפדה על הניקיון ומעקב אחר ההוראות, יכולים להבטיח הסרת קעקוע מוצלחת.

שאלות נפוצות (FAQ)

מהם מחירי הסרת קעקוע בישראל?

מחירי הסרת קעקוע יכולים להשתנות על פי מספר גורמים, כמו: גודל הקעקוע, הצורה של הקעקוע, גילו של הקעקוע, הגוון של הקעקוע והציפיה מהטיפול. סדרי הגודל אינם סופיים והמחיר הסופי ייקבע בהתאם לכל מקרה. ישנם מפרטים נוספים שישפיעו על המחיר, ולכן כדאי להתייעץ עם מומחה בסרת קעקועים כדי לקבוע מחיר סופי.

מהם סוגי הקעקועים ומחירם?

המחיר של הסרת קעקוע ישתנה בהתאם לגודל הקעקוע. קעקועים קטנים עשויים להיות זולים יותר מקעקועים גדולים. לדוגמה, קעקוע בגודל 5/5 עלול לעלות בין 400-500 ש"ח לטיפול, וקעקוע בגודל 20/20 עלול לעלות בין 1,100-1,300 ש"ח לטיפול.

מהן השיטות הפופולריות להסרת קעקועים?

ישנן שתי שיטות פופולריות להסרת קעקועים. הראשונה היא הסרת קעקועים בלייזר, שמשתמשת בבלוייזר ובפולסים כדי להשמיד את הפיגמנטים הצבעוניים בקעקוע. השנייה היא הסרת קעקועים בניתוח פלסטי, שכוללת כריתה כירורגית של הקעקוע.

אילו הם יתרונות וחסרונות הסרת קעקועים בלייזר?

יתרונות ההסרה בלייזר כוללים אי שבירת העור הסובב את הקעקוע, אי פגיעה בסביבה המקיפה וחזרה מהירה. עם זאת, ישנם חסרונות כמו כאב, התפשטות כתמים ועלות גבוהה.

אם אתם אנשים אשר מטרתם היא לטפח, לעצב ולהעשיר את חלל החוץ בבית או בעסק שלכם


תיצרו קשר ונגיע לעצב לכם את החלל המושלם עבורכם!